Adwokat Krotoszyn

Osoby zatrudnione w naszej kancelarii pomagają w odzyskiwaniu ruchomości, nieruchomości, należności pieniężnych. 2. Z ofertą naszej kancelarii adwokackiej nasi klienci mogą zapoznać się na stronie arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka Artura Dembnego od lat zajmuje się udzielaniem kompleksowej pomocy prawnej.

Kancelaria Adwokacka Artura Dembnego – adwokat Kępno, Ostrzeszów – jest specjalistą w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych dla firm jak również klientów indywidualnych, zapewniając profesjonalne wsparcie nawet w najbardziej złożonych sprawach.

Specjalność Kancelarii to:
– Prawo karne – reprezentowanie w śledztwach a także dochodzeniach, obrona osób oskarżonych, pomoc w postępowaniach wykonawczych i w przypadku aresztowań.
– Prawo cywilne – domeną kancelarii Artura Dembnego są przede wszystkim sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe oraz sprawy spadkowe, w tym także dochodzenie roszczeń i żądań.
– Windykacja – pracownicy naszej kancelarii pomagają w odzyskaniu ruchomości, nieruchomości, należności pieniężnych na drodze polubownej jak również sądowej.
– Obsługa prawna firm- kompleksowa obsługa firm, w tym spółek – ich przekształcanie, zakładanie, likwidacja, obsługa istniejących podmiotów.

Artur Dembny- adwokat Ostrzeszów, Krotoszyn, Oleśnica, Wieruszów – z dokładną ofertą Kancelarii nasi klienci mogą zapoznać się na stronce arturdembny.pl.

Related posts