Kiedy uprzednio nasza broda urośnie…

Wiele jednostek planuje nad zapuszczeniem brody, wprawdzie wydaje im się, że ich zarost nie jest do tego właściwy. By się dowiedzieć, czy swoje owłosienie na buzi przyznaje się do zarośnięcia brody, czy także nie powinien wcześniej spróbować ją zapuścić.
Dużo osób pracuje, ma życie prywatne oraz odczuwałoby się dokuczliwie podczas etapu zapuszczania bródki. Na zapuszczenie brody potrzeba poświęcić około dwóch miesięcy oraz nie dotykać przez tenże czas maszyny do golenia. Jeżeli nie możemy sobie na toż pozwolić, musimy wybrać czas, jaki będzie najkorzystniejszy dla naszej osoby. Na przykład można to zrobić w czasie wczasów bądź urlopu. Jeśli posiadamy niewiele czasu, zarost wolno zacząć zapuszczać na tydzień albo dwa przed podjęciem urlopu.
Gdy uprzednio nasza broda wzrośnie, możemy zweryfikować nasz zarost i wejść do czynienia. Zapuszczona broda oczywiście nie wypatruje odpowiednio, więc trzeba będzie ją skrócić. Do tego potrzebny będzie nam trymer, którym można regulować długość włosa, gdy nasza broda nie bywa nadal zbyt długa.
Ważne jest też wskazane zbadanie, jak nasz zarost się umieszcza na twarzy. W poszczególnych położeniach na policzkach potrafi rosnąć niewiele włosów. Wtedy przynależy ustalić właściwie szeroką kreskę policzkową swego włosa. Środowiska, które są koślawo zarośnięte, przynależy ogolić do prostej kreski zarostu.
Ważne jest także dopilnowanie o dolną kreskę włosa na szyi. Trzeba ją wyrównać, ale nie można przesadzać z jej zgoleniem, bo z owłosioną buzią oraz całkiem ogoloną szyją, możemy wyglądać śmiesznie.

Autor: http://barbercompany.pl

Related posts