Ta metoda dokładnie tak samo jak wszystko posiada swe wady i zalety.

Posiadamy sporo sposobności na dekorację różnorakich powierzchni. Do tego celu możemy wykorzystać zarówno farby jak i zupełnie inne techniki. Od pewnego czasu wyjątkowo efektowne zdobienia otrzymujemy poprzez unikalną metodę, pozwala osiągnąć znakomite efekty.

Hydrografika to niezmiernie efektowny sposób nakładania powłoki na dokładnie sprecyzowane przedmioty i miejsca i używamy go, jeżeli chcemy osiągnąć ich unikatowy wygląd.W dużym skrócie wygląda to tak, że na powierzchni wody unosi się specjalna farba z stosownym motywem, który sami skomponowaliśmy w zależności od swoich potrzeb oraz wizji. Aby nałożyć odpowiedni wzór na wybrany przez nas przedmiot, trzeba go na samym początku zanurzyć bardzo precyzyjnie oraz delikatnie w przygotowanej uprzednio kąpieli wodnej. Warstwaa farby z kolei okleja wybrany przedmiot i motyw zostanie na tym, co chcemy ozdobić.Tego typu metoda dokładnie tak samo jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Począwszy od samych plusów, bywa to doskonały sposób nałożenia skomplikowanych wzorków na nietuzinkowe powierzchnie. Takiego samego efektu końcowego nie można osiągnąć ani za pomocą farby w spreju, ani najdroższych oklein. Na powierzchniach takowych jak na przykład felgi, lusterka, grill, maski i tym podobne. było by to ciężko uzyskać.

W warunkach domowych zdołamy upiększać małe przedmioty, a jeśli rozchodzi się o nieco większe, tj. np. maska auta powinniśmy liczyć na profesjonalistę, który ma do tego specjalne warunki i to właśnie jest minus tej techniki.Hydrografika, niemniej jednak jedynie ta dokładnie wykonana prezentuje się pięknie i gwarantuje wrażenie trójwymiarowości. Wszelkie przedmioty w ten sposób pokryte farbą są zdumiewające.

Related posts