W okresie zimowym często możemy napotkać się z faktem utrat ciepła

W okresie zimowym często możemy napotkać się z faktem utrat ciepła

W okresie zimowym wielokrotnie możemy napotkać się z faktem strat ocieplenia co produkuje duże wydatki za ogrzewanie. Ciepło ucieka nam szczególnie poprzez podłogę i są to utraty aż do piętnastu %. W związku z powyższym Multiprotect opracował przydatne rozwiązanie tegoż problemu. Jest nim mianowicie specjalny podkład Multiprotect. Jest to podkład który rozkłada się pod panelami na podłodze. Gwarantuje on korzystniejszą izolacje cieplną wnętrza a także minimalizuje od 10 do 15 procent utraty ocieplenia. Również dzięki wdrożonej procedurze umożliwia również na izolacje dźwiękową. Co jest wyjątkowo ważne w obecnym hałaśliwym mieście.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu wnętrza umiemy też niewielkim wydatkiem polepszyć relacje z naszymi bliskimi. Zawartość podkładu przyzwala zastosowanie go w montażu ocieplania podłogowego.

Podsumowując jeśli będziemy chcieli zdecydować się na zastosowanie profesjonalnego podkładu Multiprotect to otrzymujemy wiele cennych korzyści.

Pierwsza z nich to oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki cechom termoizolacyjnym.

Inna to zatroszczenie się o akustykę pokoju co podniesie komfort użytkowania z niego.

Następną jest jego odporność która zawdzięcza gęstość co umożliwia używanie go też w miejscach które są znacznie eksploatowane.

Jednakowo ważną jest ekonomiczne opakowanie dokonane faktem że oferowany jest w rolkach po 8m2 co umożliwia na zużycie oraz zastosowanie go również w pomieszczeniach o niepowtarzalnym układzie. Za sprawą tego będziemy w stanie kupić potrzebną ilość podkładu.

Typowym przykładem tego jak tego typu podkład umożliwia oszczędzić środki to sytuacja podczas której Kowalscy przez cały sezon grzewczy wydają tysiąc zł na ogrzewanie. Po zastosowaniu podkładu Multiprotect jak również zmniejszeniu utrat termicznych ta kwota to już jedynie 850 zł.

Jak widać bywają to realne oszczędności. I w dłuższej perspektywie na przykład w przeciągu 10 lat pozwala toż na ekonomię niemal 1500 zł.

Autor: Multiprotect Arbiton

Related posts