Fundacja Anitka organizuje dużo edukacyjnych warsztatów dla dzieci i dla dorosłych

W miasteczku Bełchatów jest taka organizacja, opiekująca się najmłodszymi, a jest to, jak sama nazwa wskazuje, Fundacja Anitka. Robi wiele edukacyjnych warsztatów nie tylko dla najmłodszych, lecz również dla osób dorosłych, ale wszakże owe warsztaty są skierowane w większości dla dzieci. Nie licząc tego na witrynie fundacjanitka.pl da się znaleźć informacje na temat czegoś takiego jak Fotobudka Bełchatów. Jest to trafna opcja dla tych lubiących fotografię oraz dobrą zabawę . W takiej fotobudce, można zrobić najróżniejsze zdjęcia będąc przebranym w przezabawne kreacje dostępne za pośrednictwem tej instytucji. Jak czytamy na stronce fotobudki, oferują oni takie rzeczy jak: wynajem od 1h, który wynosi 100 pln, natomiast z dojazdem dodatkowe trzysta złotych, poza tym proponują różnorodne tła, ciekawe rekwizyty, ramka, którą można stworzyć, opcja przesłania na pocztę, darmowy dojazd do pięćdziesięciu kilometrów od miasta Bełchatów. Udowadnia to, jak niezawodnie zaaranżowana jest owa inicjatywa. Poza tym na stronie fundacji Anitka można zobaczyć jaki jest cel tejże instytucji otóż: ,,Jeśli szczęście daje Ci taniec – tańcz, jeżeli pisanie – pisz, jeżeli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg zmierza do szczęścia. Jest to piękna idea. Wyprawiają również urodziny dla dzieci, to obrazuje jak dużo opcji oferuje owa organizacja, które pozwala na szybką decyzję, w sprawie tego, czy skorzystać z ich usług. Na ich stronie można również wyszukać kto stworzył te przedsięwzięcie oraz przez jaką osobę posiadamy tę przyjemność, aby posiadać w tym kraju taką instytucję jak ta, a więc możemy przeczytać: ,,Alicja Skrzypiec – jestem założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji. Wykształciłam się jako trener i nauczyciel. Skończyłam pedagogiczne studia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracowałam w szkołach, prywatnych spółkach oraz ngo. Ostatnimi czasy całe swoje wolne chwile poświęcam na dokształcenie się i poznawanie światowych fundacji pozarządowych.
Najważniejsza dla mnie jest moja rodzina: mąż oraz synowie Paweł, Tymoteusz i Franek.
Interesuję się rękodziełem artystycznym. Mym marzeniem jest wycieczka Camperem po krajach Europy oraz wycieczka dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – „ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz 4-letnią szkołę psychoterapii w integratywnym podejściu. Profesjonalnie jestem powiązana z Fundacją Subvenio oraz Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi. Prowadzę psychoterapię osobną ludzi w dorosłym wieku. Działam pod ciągłą superwizją zatwierdzonego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy rozwojowe oraz warsztaty z zakresu dbania o zdrowie. Jestem współautorką konceptów profilaktycznych.”. Są to świetne 2 panie, którym calutki Bełchatów zawdzięcza tak fantastyczne miejsce jak właśnie Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, iż ta organizacja trwać będzie jak najdłużej.

Link: Foto budka