Chcemy, by po latach te chwile potrafiły do nas wrócić.

Ślub toż jedno z najważniejszych wydarzeń w własnym istnieniu. Planujemy, aby wspomnienia z tegoż dnia zatrzymały się w swoich sercach na wiecznie. Planujemy, by po latach te chwile mogły do nas wrócić. Odżyć w własnej pamięci. Jak to zrobić? Jakiekolwiek wspomnienie z czasem płowieje. Jaśnieje, ukrywa się. Przemieszcza się gdzieś chyba do tyłu własnej głowy. Pokrywane jest innymi wydarzeniami. Jak dokonać, by te chwile nas nie zostawiały? W tej sytuacji tylko utrwalenie wspomnienia na papierze fotograficznym da nam możliwość zatrzymania tych sekund na stałe. Jedynie fotografia ślubna pozwoli nam zachować czas oraz piękne chwile.

Jaka winna być doskonała fotografia ślubna?

Zapisanie tegoż dnia, toż nie tylko moment samej ceremonii. Fotograf potrzebuje uwiecznić wszelką aurę tegoż wspaniałego, lecz troszkę szalonego dnia. Młodzi, w tym dniu są zafascynowani, troszkę przestraszeni. Nie odbierają wszystkich bodźców. Adrenalina, która panuje w ich ciałach przysłania pojęcie na cała sytuację. Powiem Wam, iż wiem toż z autopsji.

Nasz fotograf wiedział o tymże i wyjątkowo dobrze udokumentował dla nas ten dzień.

Oglądając zdjęcia zobaczyliśmy obrazy wszelkich tych, którzy byli dla nas istotni. Zaobserwowaliśmy ich w okolicznościach naturalnych,gdzie zadowoleni oraz szczęśliwi świętowali z nami tę chwilę. Zaobserwowaliśmy sprawy, które rozgrywały się za nami. Młodzi nie wszystko zauważają, a fajnie jest zobaczyć toż wszystko na zdjęciach. Nasza fotografia weselna, z tego dnia, to jeden wilki reportaż. Reportaż zdarzeń, lecz i odczuć.

Własna fotografia ślubna toż także wspaniały krajobraz. Trochę zwariowany, w rezultacie nie każdy mąż wywozi kobietę na taczce już tydzień po ożenku. To, co jednak było dla nas najważniejsze, własny fotograf, po małej rozmowie, uchwycił własne charaktery. Muszę powiedzieć, iż nasza fotografia ślubna toż cali my. Znakomicie zarejestrowani w doskonale pasującym do nas plenerze. Lekko zwariowani, młodzi i szczęśliwi. Taka fotografia weselna to wspaniałe wspomnienie.

Bardzo często powracamy do tychże zdjęć. Lubimy z małżonkiem usiąść przy lampce winka i wrócić pamięcią do owego dnia. Pośmiać się.

Momentem popłakać ponad tymi, jakich już nie ma. Wspominać Zatopić się w ów piękny dzień.

Fotka ślubna toż wspomnienie, które będzie miało dla nas wielkie znaczenie na sporo lat. Wspomnienia malowane światłem oraz doświadczeniami.

Dobra fotka toż cała gama uczuć, które będą nam towarzyszyły przy jakimkolwiek oglądaniu. Wspomnienia potrzebują nas poruszać i powodować uczucia. Wtedy potrafimy posiadać pewność, że nas fotograf dobrze wykonał własną pracę. Zauroczył dla nas sekundę, by mogła trwać oraz trwać. Taka jest rzeczywiście dobra fotografia weselna. Cała uczuć. Budząca wspomnienia.

Przejmująca owe najprawdziwsze struny własnej pamięci. Wywołująca śmiech oraz przejęcie. Przywołująca wszystko toż, co trochę się zakurzyło w naszej świadomości. Pokazująca własne najwspanialsze chwile.

Więcej: reportaż ślubny

Related posts