Czasami o wiele więcej czasu zajmuje nam wybranie nie samej kreacji, ale wszelkich dodatków.

Z pewnością każda kobieta uwielbia ładnie się prezentować. Dlatego też spędzamy w łazience większość poranka, by odświeżyć cerę, zrobić make up a także przygotować odpowiednią fryzurę. Następnym, tak samo istotnym krokiem jest dobór stroju, który nosić będziemy danego dnia. Zadanie to jest istotnie ułatwione, gdy okazja nie wymaga założenia odświętnego stroju. Spory kłopot zaczyna się, gdy mamy przed sobą bardzo ważne spotkanie biznesowe lub jakąś ważną, rodzinną uroczystość, na którą zostałyśmy zaproszone np. ślub.

Niekiedy znacznie więcej czasu zajmuje nam wybranie nie samej stylizacji, ale rozmaitych dodatków, takowych jak obuwie, torebka, czy też kolczyki. W głowie powstaje wtedy sporo pytań: “Czy pod względem kolorystycznym mają pasować one do kostiumu?” “Czy błędem będzie, jeśli będą kontrastem do całej kreacji?”

Ważnym atrybutem każdej kobiety niewątpliwie jest torebka. Spełnia ona bowiem nie tylko funkcję ozdobną, niemniej jednak powinna być również jak najbardziej funkcjonalna. To tam chowa się różne drobiazgi, które okazać się mogą zbawienne, np. chusteczka do nosa, błyszczyk, grzebień, lusterko, pigułki przeciwbólowe. Częstokroć odchodzi się od tendencji spójności barw. Co to oznacza? Jeżeli kreacja występuje w stonowanym kolorze, pozostałe detale ubioru, w tym dodatki, z reguły powinny z nim kontrastować. Panie, nabywając torebki wizytowe, stawiają na mocniejsze, wzorzyste akcenty, w ogóle nie ujmujące im gracji. Dokładnie to samo tyczy się uroczystości ślubnych. Na parkiecie występują raczej torebki w żywych barwach. Także torebki wizytowe Tarnów wyróżniają się fantazyjną fakturą.

Related posts