Dobrym pomysłem na taki odpoczynek będzie nocleg w Rabce-Zdrój.

Od dawna marzy się Wam urlop wypoczynkowy gdzieś w górach, ale bardzo boisz się tłumów oraz tłoku? Dobrym pomysłem będzie nocleg w Rabce-Zdrój, to miejsce słynące z pięknych atrakcji turystycznych zarówno latem jak i zimą. Jest to nieduża uzdrowiskowa miejscowość położona w woj. małopolskim, w malowniczej kotlinie rabczańskiej u podnóża Gorców a także Pasma Babiogórskiego. Nad miasteczkiem unoszą się lasy, które niewątpliwie dbają o jakość powietrza oraz zabezpieczają miasteczko przed zimnym wiatrem – co oznacza, że zimy są tu z reguły bardzo łagodne.

Poza licznymi szlakami turystycznymi i świetnymi zabytkami kultury zagórzańskiej, Rabka Zdrój słynie zwłaszcza z ponad 100 letniego uzdrowiska, które specjalizuje się w leczeniu chorób oddechowych i alergii. Znaleźć możemy tutaj także od pewnego czasu słynną tężnie solankową – naturalną inhalacje do której stosuje się solanki jodowo-bromowe. Interesującą atrakcją jest również słynny Park Rozrywki Rabkoland, który oczaruje szczególnie najmłodszych. Czy będziesz nudził się tu zimą? Oczywiście, że nie. W Rabce Zdrój znajdują się róże wyciągi i trasy narciarskie, znakomita wieża widokowa a oprócz tego Główne centrum Świętego Mikołaja.
Należy zatem zainteresować się tym, co proponują nam domki Rabka Zdrój. Przede wszystkim są to obiekty całoroczne, co znaczy, iż zimą wszystkie pokoje są ogrzewane. Ze względu, że to niezbyt duże miasteczko – obiekty umiejscowione są w niezwykle cichych oraz spokojnych miejscach,  najczęściej z wspaniałymi widokami przykładowo na Babią Górę. Przeważnie wyjeżdża się na urlop z myślami, ażeby spędzić swój czas na świeżym i zdrowym powietrzu – bardzo częstym plusem domków noclegowych w Rabce-Zdrój są zatem znakomite place zabaw dla dzieci, miejsce na rozpalenie grilla lub ognisko, ogromne sady z owocami czy także boiska.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.