Doktor przyjmuje pacjenta na umówioną godzinę.

Z roku na rok spada poziom państwowej ochrony zdrowia. Długie kolejki, niezbyt uprzejme pielęgniarki w rejestracji, spóźniający się doktorzy, rozdrażnieni pacjenci. Tak najczęściej wygląda normalny dzień w wielu nieprywatnych placówkach. Co więcej coraz trudniej zapisać się na wizytę u doktora określonej specjalności, na rehabilitację, zabieg czy badania specjalistyczne i to najczęściej wręcz w sytuacji zagrażającej życiu.

 

Wydaje się nam, że bardzo dobrym rozwiązaniem na to, by stać się niezależnym od bezdusznego systemu jest pakiet medyczny. Najczęściej jest on dostępny od wersji podstawowej do kompleksowej. Dzięki każdej wersji pacjent przenosi się do zupełnie innych realiów. Do rejestracji możemy dodzwonić się za każdym razem bez kłopotu. Konsultanci są bardzo mili, uprzejmi i niezwykle pomocni. Co najważniejsze na podobnym, wysokim poziomie stoi również opieka medyczna.

 

W każdej wersji pakietu lekarz bez kolejki. Wizyta w placówce prywatnej nie budzi u nas lęku. Porównując do państwowej opieki zdrowotnej różnicę daje się zauważyć już przy wejściu. Zarówno w gabinecie jak również w poczekalni możemy liczyć na miłą atmosferę. To normalne, że doktor przyjmuje pacjenta punktualnie i odznacza się niezwykłą cierpliwością dla pacjenta. W bardziej rozszerzonych pakietach dostępna jest również kompletna opieka lekarska. Bez problemu, mamy możliwość umówić się na niedaleki termin. Wszystkie zabiegi prowadzone są przez doświadczonych rehabilitantów, co gwarantuje ich skuteczność oraz wysoką jakość.

Related posts