Peptydy SARM wyeksponują a także wzmocnią mięśnie.

Właściwie każdy, kto kiedyś był zafascynowany sportem a także kulturystyką a ponadto chciał mieć sylwetkę sportowca, słyszał o różnych specyfikach , które wspomagały jej osiągnięcie. Peptydy SARM są takimi właśnie preparatami, które w ostatnim czasie osiągnęły dużą popularność. Czy możemy stosować je całkowicie bezpiecznie, bez skutków ubocznych?

 

Na początku dowiedzmy się czym w zasadzie są te peptydy. Z j. ang. to skrót od “Selective Androgen Receptor Modulators”, co znaczy selektywny modulator receptorów androgenowych. Działanie tych peptydów bardzo podobnie jak w przypadku sterydów tj. testosteron jest anaboliczne, lecz co istotne rezultaty androgenne w przypadku peptydów SARM są dużo mniejsze.

 

Jest to z całą pewnością wielka ulga dla ludzi, którzy boją się o problemy hormonalne i ginekomastię. Co interesujące, peptydy SARMy bardzo podobnie jak testosteron wzmocnią a także wyeksponują mięśnie oraz sprawią, iż nasze kości staną się znacznie mocniejsze a dodatkowo dodadzą sił, ale nie należy się obawiać przy ich stosowaniu takowych niechcianych efektów jak np. pojawienie się zmian na skórze czy obniżenie głosu. Stosując peptydy SARMy bardzo często boimy się, czy ich stosowanie nie odbije się negatywnie na naszym zdrowiu. Jak słusznie zauważają naukowcy, najważniejsze to stosowanie ich pod doświadczonym okiem specjalisty, który właściwie ustali nam dawki a także zatroszczy się o to, aby zmniejszyć skutki uboczne. Tak więc peptydy SARM są wspaniałym rozwiązaniem dla ludzi marzących o sylwetce kulturysty. Trzeba tylko mieć na uwadze ich bezpieczne dawkowanie oraz kupować je u sprawdzonych osób.

Related posts