Skrót SSL znaczy Secure Socket Layer. Zapewnia on gwarancję użytkownikom.

Na dzień obecny zdecydowana większość osób robi zakupy w sklepach w internecie, rozlicza się z skarbówką, przelewa kasę za pośrednictwem stron internetowych własnego banku.
Certyfikaty ssl są potrzebne do w pełni bezpiecznego funkcjonowania wszelkich stron www. Zalecane są dla wszystkich witryn przetwarzających dane użytkowników.
Sięgają po nie m.in.: witryny instytucji urzędowych, sklepy do sprzedaży on-line, instytucje zajmujące się finansami, banki, szkoły, wyższe uczelnie, placówki Poczty Polskiej a także korporacje.

Skrót SSL oznacza Secure Socket Layer. Gwarantuje on pewność użytkownikom, iż nasze wszystkie dane są zupełnie bezpieczne i poufne. SSL zabezpiecza informacje, które biegną pomiędzy użytkownikiem witryny internetowej a serwerem tej strony internetowej.
Certyfikaty ssl można podzielić na trzy główne kategorie. Zaliczamy do nich: Extended Validation, Organization Validation, Domain Validation. Doskonale szyfrują wszelkie informacje udostępniane w internecie.
Domena internetowa to detal każdego adresu internetowego. Mało kosztowne domeny kojarzone są z nazwami prywatnymi firm lub z nazwami oferowanych produktów. Tanie certyfikaty ssl. to na dzień obecny standard.
Bardzo tanie przedłużanie domen internetowych nie będzie obciążać nikogo finansowo. Taką domenę przedłużymy, płacąc jeden grosz każdego dnia. Koszt za domenę internetową to kilkadziesiąt złotych w skali roku. Poprzez to tanie przedłużanie domen ma tak sporej ilości zwolenników.

Domenę możemy przedłużyć na wybrany przez nas poprzez siebie czas. Od jednego roku do pięciu lat. Opłacając domenę w sieci gwarantuję sobie prawo do korzystania z konkretnego oraz swojego adresu www.