Warta travel jest doskonałym rozwiązaniem dla sportowców zawodowych.

Zdecydowana większość osób organizując doskonały wypad na wakacje wcale nie myśli o tym, że może dojść podczas niego do wypadku lub mogłoby wydarzyć się jakieś odmienne zagrażające naszemu zdrowi albo życiu zdarzenie. Komfort psychiczny zapewni ci zakup ubezpieczenia, jakie w przypadku nagłego zdarzenia zagwarantuje nam pomoc w uzyskaniu pomocy medycznej a także potencjalnego transportu do rodzimego kraju z zagranicy.

 

Obecnie na rynku będziemy mogli odnaleźć bardzo dużo ofert ubezpieczycieli, a jednym z najbardziej atrakcyjnych wydaje się być turystyczne ubezpieczenie warta, jakie jest dostosowane zarówno dla osób podróżujących w celach służbowych jak i w celach turystycznych. Kupienie takiego pakietu zapewnia pokrycie kosztów leczenia a ponadto niezbędną poradę zarówno podczas wycieczek krajowych, jak również zagranicznych. Ubezpieczenie turystyczne warta jest także doskonałym wyjściem dla zawodowych sportowców, których ubezpiecza podczas wyjazdów na wszelkiego rodzaju turnieje oraz konkursy. Możemy też wybrać alternatywę chroniącą naszych członków rodziny, której zakup gwarantuje wypłatę odszkodowania całej naszej rodzinie w sytuacji gdy zdarzy nam się wypadek. Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem, dla osób, które wyjeżdżają w delegacje jest zakup pakietu Warta Business Travel, który zapewnia pokrycie kosztów leczenia a także wypłacenie odpowiedniego odszkodowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku podczas służbowych podróży.

 

Turystyczne ubezpieczenia warta istnieje możliwość też zakupić w tzw. opcji plus, jaka za wyjątkiem bazowych zabezpieczeń, zapewnia też pomoc w ramach usługi Assistance Standard, czyli holowanie albo transport do 100 km od miejsca wypadku. Ubezpieczenie warta travel ma możliwość również zostać rozszerzone o OC od szkód wyrządzonych ludziom trzecim. Tego typu opcja świetnie sprawdzi się w wypadku rodzin z dziećmi, które mają tendencję do niszczenia różnych przedmiotów, nie zawsze własnych. O ile zabieramy z sobą na wakcje bardzo cenny bagaż (przykładowo sprzęt narciarski, fotograficzny, artystyczny), wtedy należy poszerzyć ubezpieczenie turystyczne warta o ubezpieczenie od zniszczenia, kradzieży, utraty albo uszkodzenia. Takie ubezpieczenie umożliwi wam spędzić wycieczkę bez lęku, że utracimy niezwykle drogie dla nas przedmioty.

 

Osoby wyjeżdżające uprawiać sporty ekstremalne najczęściej poszerzają decydują się na rozszerzenie ubezpieczenia warta travel o pokrycie kosztów leczenia wszelkich urazów odniesionych w trakcie ich podróży. Pierwszy wariant (trochę droższy) tyczy się skutków wypadków mających miejsce poza granicami naszego kraju, które to są leczone w Polsce, a drugi (tańszy) jest dedykowany wycieczką w Polsce.

 

Jeżeli wyjazd wymaga od nas bardzo dużych kombinacji z zorganizowaniem urlopu, warto jest korzystać z możliwości zwrotu poniesionych środków, w sytuacji gdy bilet zostanie anulowany, oraz w wypadku gdy impreza albo nocleg zostaną odwołane. Dla osób, które podróżują drogą lotniczą dedykowane jest turystyczne ubezpieczenie warta od opóźnienia lub odwołania opłaconych lotów.

Related posts