Nadal bardzo modne są wspaniałe, podkręcone rzęsy.

Sztuka make-upu bardzo szybko się rozwija i nie jest już to tematem tabu. By prawidłowo wykonać make up, w dzisiejszych czasach musimy posiadać sporą wiedzę techniczną i praktyczną. Cały czas niezwykle modne są piękne, podkręcone rzęsy. Szkoda że większość dziewczyn, nie znosi posiadania sztucznych rzęs, tych bardzo długich a także ciężkich skupisk rzęs. Tego typu rzęsy są najprawdopodobniej bardzo ociężałe a także niefunkcjonalne, zazwyczaj się sklejają.

Na nasze szczęście istnieje taki wyrób do wydłużania rzęs. Jest to najzwyklejsza odżywka wzmacniająca, która używana każdego dnia przynosi oczekiwane wyniki już po 2 tygodniach. Ma działanie ona identycznie do tych tradycyjnych odżywek wzmacniających do włosów, jednakże jest delikatniejsza, żeby nie uszkodzić oczu. Odżywka wygląda jak zwykły tusz do malowania rzęs, jest bezbarwna oraz bez zapachowa. Myślę, że najlepiej stosować ją na noc a ponadto w dni kiedy nie nosimy make upa. Najlepiej używać ją każdego dnia, ażeby jak najszybciej dostrzec upragniony rezultat. Ponadto możemy przyczepić też do własnych rzęsek rzęsy sztuczne, jakie są znacznie lżejsze od pakietu wachlarza rzęs. Doklejane są przy użyciu odpowiedniego kleju, jaki nie powinien zaszkodzić naszym niesztucznym rzęsom.

Odklejanie tego typu rzęs powinno odbywać się w specjalistycznym salonie, bo samodzielnie możemy sprawić sobie ból. Oczywiście przyklejanie sztucznych rzęs nie spowoduje, że będą one dłuższe na stałe, ale wyłącznie na jakiś okres czasu. Zastosowanie odżywki regenerującej do rzęs, którą można zakupić w każdej drogerii, może nawet przedłużyć naturalne rzęski na większy czas. Dodatkowo mamy możliwość popijać ziółka, które wyśmienicie wpływają na naszą skórę, paznokcie, włosy i rzęsy.

Więcej: produkt do przedłużania rzęs

Related posts