Po dotarciu na lądowisko Chopina, ujawniło się iż aeroplan jest spowolniony

Po dotarciu na lądowisko Chopina, ujawniło się iż aeroplan jest spowolniony

W czasie ostatniego mroźnego odjazdu na ferie dopadła nas przykra informacja. Po przybyciu na lądowisko Chopina, objawiło się iż aeroplan jest opóźniony z powodu pogody. Kiedy upłynęły dwie godziny, ujawnił się komunikat o psujących się ciągle realiach pogodowych i o tymże, że wszystkie loty pozostają anulowane do odwołania. Na lądowisku zapanowało pobudzenie, dużo osób oczekiwało na nasze połączenia lotnicze, ponieważ właśnie zaczęły się ferie.

Miałem lecieć z paroma przyjaciółmi i oczywiście poczęliśmy się ciekawić co teraz wykonać. Nie żyjemy w Stolicy, więc odpadało rozwiązanie powrotu do apartamentu, poza tymże nie wiedzieliśmy przecież, jaką ilość czasu loty będą anulowane. Być możliwe jest wkrótce aura ulegnie poprawie.

Na lotnisko mknęliśmy z własnej okolicy aż dwie godziny. Postanowiliśmy zatem zostać oraz zaczekać na przebieg przypadków.

Przynajmniej nie trzeba było się niepokoić o pojazd. Parę dni przed wjazdem, zastanawiałem się co po przelocie zrobimy z samochodem i postanowiłem sprawdzić ofertę parkingową przy lotnisku.

Okazało się, że w przyjemny sposób można zarezerwować poprzez sieć wygodny parking przy lądowisku Chopina. Zlikwidowało toż nasze problemy. Po rozmowie z znajomymi zamówiłem stanowisko na postoju, zatem teraz miałem pewność gdzie egzystuje mój samochód oraz iż jest ubezpieczony.

Oczekując na naprawę aury zadecydowaliśmy coś spożyć w restauracji. Pod końcówkę posiłku z głośników popłynął komunikat, że przeloty pozostaną wznowione w przeciągu godziny.

Prócz owych kilku godzin spóźnienia, wyjazd udał się idealnie.

Zobacz: parking przy lotnisku chopina

Related posts