Przeważnie kobiety pragną ulepszyć wygląd swoich brwi.

Przeważnie kobiety pragną ulepszyć wygląd swoich brwi.

Co to takiego makijaż permanentny i po co właściwie się go używa? Odpowiedź na tego typu pytanie jest bardzo prosta. Każda dama lubi prezentować się atrakcyjnie. Techniki zdobienia a także upiększania twarzy jak również ciała były różnorakie, zależnie od czasów, panującej mody a także kultury, tak samo jak i otrzymywane efekty końcowe, ale wszystko zostaje stale sprawą gustu.

Permanentny makijaż, to mówiąc inaczej makijaż stały, który polega głównie na wstrzyknięciu pod skórę stosownych barwników, stosowanych przede wszystkim w okolicach oczu, brwi, ust. Można go porównać z tatuowaniem. Trwałość takiego makijażu jest różna, natomiast są klientki, u których makijaż ten utrzymuje się nawet około trzy lata! Makijaż permanentny pozwala radować się idealnym wyglądem w każdej sytuacji.

Zazwyczaj kobiety pragną ulepszyć wygląd i kształt swoich brwi. Jeśli chcielibyśmy nadać inny kształt własnym brwiom chyba najlepsza jest technika ombre, jedna z najbardziej znanych metod tego makijażu, ciesząca się też niesamowicie ogromną sympatią klientek. Metoda ta polega na dokładniejszym i delikatniejszym cieniowaniu, poprzez co brwi nie są jednolite, ale bardzo przybliżone do ich naturalnego wyglądu.

Pragnąc nieco podkreślić własne brwi będziemy mogli zastosować także tak zwany microblading, czyli domalowywanie włosków. Nie zagęszcza ona brwi, jednakże też pozwala nadać im dość naturalny wygląd. Permanentny makijaż to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które na co dzień nie mają czasu na przesiadywanie długich godzin przed lustrem wykonując makijaż. To także świetne rozwiązanie, dla osób kochających sporty wodne, bo makijaż permanentny nie rozmywa się w wodzie. Każdego dnia umożliwi zachowywać buzi piękny, świeży wygląd, idealnie tuszując wszelkie niedoskonałości.

Zobacz więcej: Microblading

Related posts