Tradycje dekorowania domów Państwa Młodych są bardzo ciekawe, choć w miastach ten zwyczaj czasami zanika. Czy słusznie? Okazuje się, że naprawdę warto zadbać o odpowiednie ozdoby w domu zarówno Pana, jak i Panny Młodej. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta: chodzi o zdjęcia, które z pewnością będą robione jeszcze przed wyjazdem do kościoła czy też – w przypadku Pana Młodego – przed wyjazdem do Narzeczonej. Piękne dekoracje będą wspaniale prezentować się na fotografiach, które przecież zostaną z Wami na całe życie. Dodatkowo – czyż nie będzie Wam przyjemniej przygotowywać się do ślubu w pięknym i stylowym otoczeniu? Oto, dlaczego warto zadbać o dekorację domu w dniu ślubu.

Ozdoby dla domu na ślub: to możesz wykorzystać

Kolorowe baloniki, światełka LED, serpentyny, wstążeczki i kwiaty… Co jeszcze można wykorzystać, aby dekoracje ślubne domu Panny oraz Pana Młodego były naprawdę wyjątkowe? Warto postawić w tym aspekcie na prawdziwą personalizację. Napis „Dom Pana Młodego” lub „Mieszkanie Panny Młodej” albo „Stancja przyszłej Pani Kowalskiej” Postwood może przygotować na zamówienie. Personalizacji podlega nie tylko sam tekst, ale i czcionka, więc naprawdę można dostosować ozdoby do własnego stylu oraz gustu. Ciekawym pomysłem będzie też zamówienie po prostu imion z krótkim tekstem – dom Pana Młodego można udekorować ściennym napisem np. „Przemek się żeni”. Dobrą opcją są również symbole – duże drewniane serduszko na ścianie domu to też wspaniała ozdoba.

Domowe dekoracje na ślub – co po uroczystości?

Wiele osób może nadal zastanawiać się nad tym czy watro postawić na dekoracje domu. Co zrobić z ozdobami po ślubie? Przecież spersonalizowane dekoracje to dodatkowy koszt, a budżet Państwa Młodych bywa naprawdę napięty. Mamy jednak bardzo dobrą wiadomość – dekoracje służące do ozdobienia domu w dniu ślubu mogą stanowić oryginalną pamiątkę dla Państwa Młodych, która będzie miała swoje honorowe miejsce w ich pierwszym mieszkaniu. Napisy nawiązujące do miłości jak np. „Miłość rośnie wokół nas” czy „Tu zaczyna się nasza przygoda” będą doskonale się prezentować na ścianie salonu. Spersonalizowane dekoracje również mogą stanowić cenną pamiątkę, która już na pierwszy rzut oka będzie przypominać wszystkim o tym wspaniałym dniu. Czyż nie warto postawić na dekoracje, które później będą estetyczną formą przypomnienia o decyzji podjętej z wolnej woli na całe życie? Naszym zdaniem zdecydowanie warto – zwłaszcza, że wybór ozdób jest ogromny!