Szukasz niesztampowego pomysłu na prezent, a wydaje Ci się, że solenizant wszystko już ma? A może jesteście grupą pasjonatów, którzy chcieliby mieć wspólny gadżet? Świetnym rozwiązaniem są kubki z nadrukiem na zamówienie. Sprawdź jakie to proste.

Ceramiczne kubki o różnych pojemnościach

Będąc harcerzem, pasjonatem rekonstrukcji historycznych, czy zapalonym miłośnikiem Gór Stołowych z pewnością chciałbyś swoją radość i przynależność dzielić z innymi osobami, które mają zbieżne zainteresowania. Świetnym rozwiązaniem będą kubki z nadrukiem na zamówienie. Dlaczego warto z nich skorzystać? Dzięki wybraniu własnego nadruku personalizujemy je w sposób, który będzie dla nas odpowiedni. Wśród bogatej oferty sklepu https://kubki.abante.pl/ możemy znaleźć naczynia o różnej pojemności oraz kształcie spełniającym oczekiwania odbiorców. Nie da się ukryć, że kubki z nadrukiem na zamówienie to doskonała opcja reklamy oraz identyfikowania się z pasjonatami, którzy mają takie samo naczynie w domu.

Kubki z nadrukiem na zamówienie – co musisz wiedzieć?

Najważniejsze jest to, że to Ty decydujesz o tym jaki kształt, pojemność i kolor będą miały kubki z nadrukiem na zamówienie. Może to być firmowe logo, napis. Mogą one otaczać ceramiczny kubek z obu stron, a może napis ma się znajdować tylko na uchwycie? W ofercie sklepu znajdziesz także modele naczyń z dołączoną łyżeczką, czy talerzykiem. Mnogość rozwiązań sprawia, że kubek z nadrukiem jest doskonałym pomysłem na prezent dla pracowników i gości z okrągłego jubileuszu firmy. Doskonale sprawdzi się także w barowej zastawie, czy jako unikatowy podarunek dla solenizanta. Możesz wysłać swój rysunek, który chcesz umieścić na kubku z nadrukiem albo zlecić jego przygotowanie specjalistom. Obecnie nawet w najprostszych programach możemy przygotować grafikę, która świetnie będzie komponować się na kubku z nadrukiem.

Nietuzinkowa propozycja czasem także dla indywidualnych odbiorców

Choć kubki z nadrukiem mogą kojarzyć się z jakimś większym nakładem ilościowym do firm, czy stowarzyszeń to nic nie stoi na przeszkodzie, by zapytać o możliwość zamówienia pojedynczego egzemplarza. To z pewnością świetny pomysł na prezent dla przyjaciółek, czy rodzeństwa. Możemy wybrać bezpośredni nadruk na ceramice lub też na przykład nadruk połyskiem na matowej powierzchni naczynia. Dzięki temu firmowe logo, czy zabawny tekst będą jeszcze bardziej przyciągały uwagę odbiorcy. Nie sposób nie wspomnieć o szybkości wykonania oraz niewygórowanej cenie za taki spersonalizowany prezent, czy formę reklamy.